Karlínský masopust – 3.2. Karlínské náměstí

Naše výtvarná dílna na Karlínském masopustu byla úspěšná. Děti i dospělí si to moc užili a výsledné masky byly opravdu povedené.

 

Výroba Trávoše – 31.1. v Dětském klubu Ďáblík

Výroba trávoše se vydařila a všichni si to moc užili. Paní Adélka nás naučila, jak Trávoše udělat a jak se o něj starat, aby krásně rostl.

 

Seminář Agrese je OK – 30.1. v Rodinném centru Osmička

Společně s Ligou otevřených mužů jsme uspořádali v RC Osmička interaktivní seminář „Naučte se zvládat agresi u dětí“. Účastníci – vesměs rodiče a pedagogové – si mohli vyzkoušet práci s vlastními emocemi, dozvěděli se o metodách efektivní komunikace a nacvičili si řešení konfliktů prostřednictvím modelových situací. Děkujeme lektorovi Mgr. Václavu Šnebergerovi a těšíme se na další spolupráci.

Výrobě trávoše v dětském klubu Karlík 23.1.

Dnešní výroba Trávoše v DK Karlík slovy naší tety: „Velká radost z tvorby a super zkušenost i přes menší účast. Paní Adélka úžasný profík.. Děkujeme a jelikož vlevo je náš Karlík, který bude sedět na baru tak časem naláká další a dáme repete“.

Seminář s policií ČR v dětském klubu Ďáblík – 18.1.

Děti se seznámily s náplní práce policisty, dozvěděly se, jaké úkoly musí zvládnout policejní pes.Nechyběly informace z oblasti bezpečnosti – přecházení silnice, jízda na kole, injekční stříkačky, nebezpečí internetu. Probraly se časté nebezpečné situace, které na dětí číhají při pohybu venku bez doprovodu.Součástí byla diskuze určená pro různé dotazy rodičů.