Lektoři

Radka Neubertová :

Radka Neubertová

Lekce: Aby záda nebolela, Joga pro začátečníky, Joga pro porkočilé, Jemná joga, Pilates
Jsem lektorkou Jogy, Pilates a Kompenzačních cvičení skupinových i soukromých lekcí. Vedení lekcí se věnuje od roku 2000 a pravidelně se každoročně dovzdělávám. Jsem maminkou dvou dětí Barči a Ríši. Mezi moje záliby patří cestování po horách v zimě i v létě, v kině pohádky a filmy fantasy a tvoření z papíru všeho druhu. Nyní absolvuji učitelský kurz – Joga jako vědomá cesta. V minulých letech jsem si také prošla několika dalšími vzdělávacími kurzy cvičení jak pilates tak jogy.

Kristýna Pražáková :

Kristýna Pražáková

Lekce: Zdravotní cvičení, Balanční cvičení
Jsem veselá bytost, maminka dvou dětí, nadšenec pohybu a zdravého životního stylu. Před pár lety jsem kvůli času na děti zcela změnila svou profesi. Šla jsem za tím, co mě baví a dává mi smysl. Je úžasné, co se dá vše změnit a jak zkvalitnit život jen za pomoci zdravého cvičení, při kterém odstraníme špatné pohybové stereotypy. I po trenérské certifikaci se neustále dál vzdělávám jak v anatomii, tak na odborných seminářích zaměřených převážně na zdravý pohyb. Nejvíce si cením, když se cvičící po mé lekci cítí skvěle a bolesti postupně mizí.

Jan Hanzelka :

Jan Hanzelka

Lekce: Jugger
Jsem spolu se svou přítelkyní lektor a průkopník sportu jménem jugger v České republice, který jsem poznal na studiích v Německu. Mám velkou radost, když můžu dělat cokoliv, co se okolo juggeru točí, ať už hrát, ukazovat, přednášet, vymýšlet nebo organizovat. Ač vzděláním informatik (nebo právě proto), je mi blízká veškerá tvořivá činnost, jak za počítačem, tak v dílně, před 3D tiskárnou, za šicím strojem i u hudebního nástroje.

Andrea Lopašková :

Andrea Lopašková

Lekce: Výtvarka s Andreou, jednorázové semináře vyrábění
Neustále vyhledávám nové nápady, které si průběžně připravuji, a každý týden jimi obohacuji program klubu. Se stejným nadšením plánuji víkendové pobyty s rodinami, které jsou doplňkem a které se staly vítanou možností dalšího poznávání mezi návštěvníky klubu. Na této práci si cením každodenního kontaktu s dětmi, které vidím vyrůstat. Miluji dětskou upřímnost, jejich oči vždy prozradí, jestli svou práci dělám dobře a dobře tzn. s láskou. Ráda čtu, vařím, učím se novým věcem. Nyní si dodělávám akreditovaný kurz profesionální chůvy.

Iveta Javorová :

Iveta Javorová

Lekce: Výtvarka s Ivetou, Cvičení pro nejmenší s Ivetou
Ráda vymýšlím různé aktivity pro naše maličké. Moc se těším na výtvarné hodiny, skotačení v tělocvičně a různé venkovní akce. Tato práce mě naplňuje – dětský úsměv je pro mě vším. Mám ráda sport, cestování, ráda se učím novým věcem. Ve volném čase se ráda věnuji sportu, cestování a chodíme na různé akce s dětmi, ráda se učím a poznávám nové věci. Baví mě když jsou děti spokojené, veselé a když vidím, že je to baví. Mají jiskřičky v očičkách, když ukončíme lekci razítkem do notýsku. V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení. Každý čtvrtek mám výtvarku pro nejmenší, baví mě pro ně vymýšlet různá tvoření.

Alena Dvořáková :

Alena Dvořáková

Lekce: Pohybovky, Výtvarné tvoření
Dětský klub Karlík jsem od jeho vzniku navštěvovala jako maminka s dětmi a před čtyřmi roky jsem dostala šanci se zapojit do jeho chodu profesně jako teta. Doplnila jsem si vzdělání kurzem Chůva a Pedagog volnočasových aktivit a yoga pro děti. V klubíku každé pondělí dělám Pohybovky pro rodiče s dětmi a nyní i ve středu Výtvarné tvoření a organizuji velké bazárky dětského oblečení pro veřejnost, které pořádáme dvakrát do roka. V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení. Mám ráda dětský svět poznávání, jsem společenská, stmelovací, pozitivní, vtipná, organizační, spolehlivá a dochvilná. Ráda sportuji – kolo, lyže, běh, volejbal. O dovolené si ráda přečtu pěknou knihu. Respektuji a držím krok v muzice, v pohádkách, v zábavě a filmech se svými dětmi.