First style magazine – 19.4.2018

Blešák oblečení v Praze 8 vynesl charitě skoro 5 tisíc korun

Praha TV – Host dne – 4.4.2018

Host dne – Kateřina Halfarová

 

Iveta Nikodemová

Úžasné místo, kde jsem strávili s rodinou nezapomenutelné chvíle při vyrábění hmyzího domečku, netradičního krmítka, dřevěného adventního svícnu, vyrobili si adventní věnec, dozvěděla jsem se něco o aromaterapii a strávila jsem příjemnou chvíli při autorském čtení s panem Michalem Vieweghem. Vždy jsem se setkala s velmi milým a profesionálním přístupem a prožila nezapomenutelné chvíle a domů si přinesla spoustu zážitků, informací a výrobků. Moc vám za všechno děkuji a těším se na setkání s vámi i v novém roce.

 

Alena Čapková a dvě vnoučata 4 a 1,5 roku

Je to skvělý nápad, dřív žádné takové kluby nebyly. Chodíme do DK Ďáblík . Setkávají se tu malé děti i dospělí, hlavně maminky i babičky. Jsou tu moc hodné tety Iveta a Andrea, které mají k dětem krásný vztah. K dipozici mají děti plno hraček, což děti také rozvíjí a výhoda – nemusejí je pak mít všechny doma. Navíc se tu učí být v kolektivu, pro některé děti je to první setkávání a zkušenost jak se chovat.
No a večer je možné si jít i zacvičit, což je super. „Pilates“ Radky Neubertové i „Zpátky do formy“ Kateřiny Pávkové vřele doporučuji! Děkuji tímto za DK Ďáblík, městské části Praha 8.

Chcete vědět o nás více?