Náš tým

Vedení společnosti Osmička pro rodinu

Mgr. Kateřina Halfarová,  LL.M. : ředitelka organizace

Mgr. Kateřina Halfarová, LL.M.

ředitelka organizace

Vystudovala jsem psychologii, speciální pedagogiku na UK. V roce 2020 jsem ukončila právní postgraduální vzdělávání se specializací na ADR (mimosoudní řešení sporů). Jsem absolventkou dlouhodobého psychoterapeutického výcviku SUR a výcviku koučinku, který jsem završila zkouškou ukončenou certifikátem ICF. Během svého profesního působení jsem působila v oblasti prevence, vzdělávání, poradenství, psychoterapie a managementu.

Bc. Michaela Václavíková, Dis. : Metodik

Bc. Michaela Václavíková, Dis.

Metodik

Vystudovala jsem sociální pedagogiku na VOŠ Jabok a pedagogiku na FF UK. S dětmi a mládeží soustavně pracuji již od studií. Pracovala jsem jako vychovatel v dětském domově, kontaktní pracovník v NZDM, sociální pracovník a terénní pracovník na Fondu ohrožených dětí a v Osmičce pro rodinu jako pedagog a vedoucí klubu Mapa. V současné době svoje praktické zkušenosti využívám i jako metodik organizace.
Moc ráda tancuji, podnikám výlety do přírody, čtu a maluji. V současné době jsem na mateřské dovolené.

Jindra Kmoníčková : Hlavní účetní

Jindra Kmoníčková

Hlavní účetní

 

 

Rodinné centrum Osmička

Alena Dvořáková : Vedoucí, zástupce ředitelky

Alena Dvořáková

Vedoucí, zástupce ředitelky

Vystudovala jsem SOU kuchař – číšník a pracovala jsem jako servírka. Díky svým dětem jsem objevila dětský svět, ve kterém jsem se našla. DK Karlík jsem od jeho vzniku navštěvovala jako maminka s dětmi a před čtyřmi roky jsem dostala šanci se zapojit do jeho chodu profesně jako teta. Doplnila jsem si vzdělání kurzem Chůva a Pedagog volnočasových aktivit a yoga pro děti.  V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení. Mám ráda dětský svět poznávání, jsem společenská, stmelovací, pozitivní, vtipná, organizační, spolehlivá a dochvilná. Ráda sportuji – kolo, lyže, běh, volejbal. O dovolené si ráda přečtu pěknou knihu. Respektuji a držím krok v muzice, v pohádkách, v zábavě a filmech se svými dětmi.

 

Dětský klub Ďáblík

Andrea Lopašková : Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Andrea Lopašková

Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

V dětských klubech působím od roku 2009. Předtím jsem pracovala jako koordinátorka různých akcí. Prvním domovem mi byl DK Karlík, kde jsem získávala zkušenosti v roli tety. V roce 2014 jsem přesídlila do nově otevíraného DK Ďáblík, kde působím dodnes.
Dětské kluby jsou jedinečnou součástí podpory rodičům a dávají jim možnost volit mezi volnou hrou pro děti a organizovanými aktivitami. Já sama jsem se našla zejména ve výtvarných aktivitách a s dětmi i rodiči jsme vytvořili spoustu krásných výrobků. Neustále vyhledávám nové nápady, které si průběžně připravuji, a každý týden jimi obohacuji program klubu. Se stejným nadšením plánuji víkendové pobyty s rodinami, které jsou doplňkem a které se staly vítanou možností dalšího poznávání mezi návštěvníky klubu. Na této práci si cením každodenního kontaktu s dětmi, které vidím vyrůstat. Miluji dětskou upřímnost, jejich oči vždy prozradí, jestli svou práci dělám dobře a dobře tzn. s láskou. Ráda čtu, vařím, učím se novým věcem. Nyní si dodělávám akreditovaný kurz profesionální chůvy.

Iveta Javorová : Provozní

Iveta Javorová

Provozní

Pracovala jsem ve firmě s dánskou luxusní bižuterií. Tato práce mě velice bavila, ale teď na to koukám jako matka dvou dětí úplně jinak. Díky návštěvám různých herniček, kroužků a akcí se svými dětmi jsem se rozhodla vydat se jinou cestou a věnovat se práci s dětmi. Velmi jsme si oblíbili dětský klub Ďáblík a jsem šťastná, že přišla příležitost stát se jeho součástí. Ráda vymýšlím různé aktivity pro naše maličké. Moc se těším na výtvarné hodiny, skotačení v tělocvičně a různé venkovní akce. V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení. Tato práce mě naplňuje – dětský úsměv je pro mě vším. Mám ráda sport, cestování, ráda se učím novým věcem. Ve volném čase se ráda věnuji sportu, cestování a chodíme na různé akce s dětmi, ráda se učím a poznávám nové věci.

 

Dětský klub Krabík