Náš tým

Vedení společnosti Osmička pro rodinu

Mgr. Kateřina Halfarová : ředitelka organizace

Mgr. Kateřina Halfarová

ředitelka organizace

Vystudovala jsem psychologii a speciální pedagogiku na UK. Jsem absolventkou dlouhodobého psychoterapeutického výcviku SUR a výcviku koučinku, který jsem završila zkouškou ukončenou certifikátem ICF. Během svého profesního působení jsem působila v oblasti prevence, vzdělávání, poradenství, psychoterapie a managementu. V současné době vedu dlouhodobý výcvik manažerských dovedností. V oblasti managementu se zaměřuji na inovace a implementace změn včetně auditů a krizového řízení. Zajímá mě oblast age managementu, supervize, a v oblasti vzdělávání se věnuji pojetím a rozvojem digitálních kompetencí u dětí. Jsem členkou Českomoravské psychologické společnosti a České lékařské společnosti J.E.Purkyně.
Mám dva syny, dvě kočky, ráda sportuji, hraji na saxofon, čtu detektivky a raduji se z maličkostí.

Bc. Michaela Václavíková, Dis. : Metodik

Bc. Michaela Václavíková, Dis.

Metodik

Vystudovala jsem sociální pedagogiku na VOŠ Jabok a pedagogiku na FF UK. S dětmi a mládeží soustavně pracuji již od studií. Pracovala jsem jako vychovatel v dětském domově, kontaktní pracovník v NZDM, sociální pracovník a terénní pracovník na Fondu ohrožených dětí a v Osmičce pro rodinu jako pedagog a vedoucí klubu Mapa. V současné době svoje praktické zkušenosti využívám i jako metodik organizace.
Moc ráda tancuji, podnikám výlety do přírody, čtu a maluji. V současné době jsem na mateřské dovolené.

Adéla Kloučková : Administrativní pracovnice

Adéla Kloučková

Administrativní pracovnice

Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu strojní, obor strojírenství. Pracovala jsem vždy spíše na pozicích technického rázu, jako recepční v Autosalonu Peugeot nebo jako dispečerka mezinárodní kamionové dopravy. Nyní jsem zakotvila v Osmičce pro rodinu, kde vykonávám administrativní práce. Mám dvě děti, osmnáctiletého syna a desetiletou dceru. Ve volném čase ráda čtu, chodím do divadla, lyžuji nebo jezdím na kole.

Jindra Kmoníčková : Hlavní účetní

Jindra Kmoníčková

Hlavní účetní

Bc. Gabriela Dufková : Administrativní pracovník - webové stránky

Bc. Gabriela Dufková

Administrativní pracovník - webové stránky

Vystudovala jsem bakalářský obor pedagogika na filozofické fakultě UK. Ve své budoucí práci bych se chtěla věnovat dětem, hlavně v předškolním věku. Absolvovala jsem kurz hlavního vedoucího a zdravotník zotavovacích akcí. Působím také v turistickém oddíle (zástupce hlavního vedoucího a hospodář). V minulosti jsem pracovala jako asistent se sociálně znevýhodněnými dětmi i jako administrativní podpora v různých společnostech. Ve volném čase ráda poznávám turistická místa, hraji na klavír, sportuji (jóga, badminton, jumping) a trávím čas se svými nejbližšími. Nyní jsem na mateřské dovolené.

Simona Erben : Provozní komunitního a rodinného centra, Marketing

Simona Erben

Provozní komunitního a rodinného centra, Marketing

Studovala jsem obory cestovní ruch, hotelový management a marketing. Přes 20let se věnuji řízení firem, organizaci akcí pro různé městské části a společnosti, baví mě pořádání akcí pro charitativní účely. Ve volném čase se věnuji nejraději rodině, vzdělávání a sportu.

Odborné vedení společnosti Osmička pro rodinu

PhDr. Milan Kinkor : Supervize Klubu Mapa

PhDr. Milan Kinkor

Supervize Klubu Mapa

PhDr. Miloslav Čedík : Supervize dětské kluby

PhDr. Miloslav Čedík

Supervize dětské kluby

PhDr. Jan Šikl, PhD. : Supervize řízení

PhDr. Jan Šikl, PhD.

Supervize řízení

Otevřený klub pro děti a mládež Mapa

Mgr. Veronika Hrdličková, Dis. : Vedoucí klubu

Mgr. Veronika Hrdličková, Dis.

Vedoucí klubu

Vystudovala jsem sociální pedagogiku na VOŠ Jabok a bakalářský studijní obor Pastorační a sociální práce na ETF UK, kde jsem posléze úspěšně ukončila i magisterské studium.
Po dobu studia jsem se intenzivně věnovala práci s dětmi různých věkových skupin, ať už v roli vychovatelky, zdravotnice, animátorky nebo asistentky dětí z rodin ohrožených sociálním vyloučením.
Ve volném čase cestuji, čtu, mám ráda zvířata, chovám chameleona a želvu. Hraji na několik hudebních nástrojů – flétnu, kytaru a ukulele.

Bc. Kamil Kreisinger : Hlavní pedagog volného času

Bc. Kamil Kreisinger

Hlavní pedagog volného času

Vystudoval jsem Speciální pedagogiku na UJAK. Profesně mám za sebou práci asistenta pedagoga, vychovatele ve školní družině a práci asistenta v projektu „Kámoš“ v organizaci Barevný svět dětí z.s.
Ve volném čase se věnuji sportovní kynologii a výcviku psů. Baví mě rozličné sportovní aktivity, hra na basovou kytaru, příroda, zvířata a práce s nimi.

Rodinné centrum Osmička

Alena Dvořáková : Vedoucí

Alena Dvořáková

Vedoucí

Vystudovala jsem SOU kuchař – číšník a pracovala jsem jako servírka. Díky svým dětem jsem objevila dětský svět, ve kterém jsem se našla. DK Karlík jsem od jeho vzniku navštěvovala jako maminka s dětmi a před čtyřmi roky jsem dostala šanci se zapojit do jeho chodu profesně jako teta. Doplnila jsem si vzdělání kurzem Chůva a Pedagog volnočasových aktivit a yoga pro děti.  V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení. Mám ráda dětský svět poznávání, jsem společenská, stmelovací, pozitivní, vtipná, organizační, spolehlivá a dochvilná. Ráda sportuji – kolo, lyže, běh, volejbal. O dovolené si ráda přečtu pěknou knihu. Respektuji a držím krok v muzice, v pohádkách, v zábavě a filmech se svými dětmi.

Komunitní rodinné centrum Osmička

Magdalena Červená : Provozní

Magdalena Červená

Provozní

Jsem matka dvou dětí, pětiletého syna Patrika a tříletého Dominika. Dříve jsem pracovala v obchodě jako zástupce vedoucího filiálky. Práce byla zajímavá a bavila mě, ale byla časově náročná. Po mateřské dovolené jsem dostala nabídku pracovat v dětských klubech, kterou jsem uvítala. Vždy jsem ráda trávila čas s dětmi. Již od patnácti let jsem pomáhala vést volnočasové dětské oddíly a dětské tábory. Práce s dětmi mě baví. Ve volném čase ráda jezdím na výlety, mám ráda přírodu, zvířata a sport. V současné době si dělám kurz pro chůvy.

Simona Erben : Provozní komunitního a rodinného centra, Marketing

Simona Erben

Provozní komunitního a rodinného centra, Marketing

Studovala jsem obory cestovní ruch, hotelový management a marketing. Přes 20let se věnuji řízení firem, organizaci akcí pro různé městské části a společnosti, baví mě pořádání akcí pro charitativní účely. Ve volném čase se věnuji nejraději rodině, vzdělávání a sportu.

Dětský klub Ďáblík

Andrea Lopašková : Provozní dětského klubu

Andrea Lopašková

Provozní dětského klubu

V dětských klubech působím od roku 2009. Předtím jsem pracovala jako koordinátorka různých akcí. Prvním domovem mi byl DK Karlík, kde jsem získávala zkušenosti v roli tety. V roce 2014 jsem přesídlila do nově otevíraného DK Ďáblík, kde působím dodnes.
Dětské kluby jsou jedinečnou součástí podpory rodičům a dávají jim možnost volit mezi volnou hrou pro děti a organizovanými aktivitami. Já sama jsem se našla zejména ve výtvarných aktivitách a s dětmi i rodiči jsme vytvořili spoustu krásných výrobků. Neustále vyhledávám nové nápady, které si průběžně připravuji, a každý týden jimi obohacuji program klubu. Se stejným nadšením plánuji víkendové pobyty s rodinami, které jsou doplňkem a které se staly vítanou možností dalšího poznávání mezi návštěvníky klubu. Na této práci si cením každodenního kontaktu s dětmi, které vidím vyrůstat. Miluji dětskou upřímnost, jejich oči vždy prozradí, jestli svou práci dělám dobře a dobře tzn. s láskou. Ráda čtu, vařím, učím se novým věcem. Nyní si dodělávám akreditovaný kurz profesionální chůvy.

Iveta Javorová : Provozní pracovník

Iveta Javorová

Provozní pracovník

Pracovala jsem ve firmě s dánskou luxusní bižuterií. Tato práce mě velice bavila, ale teď na to koukám jako matka dvou dětí úplně jinak. Díky návštěvám různých herniček, kroužků a akcí se svými dětmi jsem se rozhodla vydat se jinou cestou a věnovat se práci s dětmi. Velmi jsme si oblíbili dětský klub Ďáblík a jsem šťastná, že přišla příležitost stát se jeho součástí. Ráda vymýšlím různé aktivity pro naše maličké. Moc se těším na výtvarné hodiny, skotačení v tělocvičně a různé venkovní akce. V únoru 2018 jsem se zúčastnila workshopu batolecího cvičení Tato práce mě naplňuje – dětský úsměv je pro mě vším. Mám ráda sport, cestování, ráda se učím novým věcem. Ve volném čase se ráda věnuji sportu, cestování a chodíme na různé akce s dětmi, ráda se učím a poznávám nové věci.