Provozní v rodinném centru

Do našeho rodinného centra v Čimicích hledáme provozní na HPP.

Náplň práce:

  • Organizace a zajišťování služeb pro rodiny s dětmi v dětských a rodinných centrech a klubech
  • Plánování, koordinování a realizace volnočasových a vzdělávacích aktivit (výtvarné, hudební, pohybové a jiné aktivity)

Požadavky:

  • Vzdělání splňující předpoklady pro výkon pedagogického pracovníka
  • Prokazatelná praxe v oboru
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • Úvazek HPP
  • Zázemí příspěvkové organizace
  • Prostor pro seberealizace a osobní rozvoj
  • Místem výkonu práce je Praha
  • Nástup možný ihned

Zájemce prosíme, aby poslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na michaela.vaclavikova@osmickaprorodinu.cz

Pedagog rodinného a komunitního centra a dětských klubů

Do našich rodinných a komunitních center a dětských klubů hledáme pedagoga na HPP.

  • Přímá práce s dětmi
  • Příprava a realizace programů volnočasových aktivit

Požadavky:

  • Rekvalifikační kurz chůvy výhodou
  • Nástup: možný ihned

Chcete vědět o nás více?